Přihlásit se
medailonek
Ing. Kristýna Fricová
Angličtinu učím již 11. rokem. Mám zkušenost jako učitelka AJ na 1. i 2. stupni ZŠ, asistentka lektora v anglické školce jazykové školy British Council, lektorka na anglických táborech a dále také jako lektorka individuálních kurzů pro děti i dospělé. Vystudovala jsem magisterský obor v anglickém jazyce, složila mezinárodní jazykovou zkoušku CAE. Sama jsem si vztah k angličtině prohloubila především díky jazykovým pobytům v Anglii.
Nejradši mám, když můžeme dceru vzít do krosničky a spolu s manželem se projít po hřebeni hor či si s kamarády na společném víkendu na chalupě zahrát volejbal.
Anglický jazyk
medailonek
Ing. Lucie Smetanová
Momentálně na mateřské dovolené 👶🏻
Během studia mezinárodního obchodu na Vysoké škole ekonomické jsem měla možnost studovat několik předmětů v anglickém jazyce a složit mezinárodní jazykovou zkoušku Business English Certificate Vantage. V letech 2018-2019 jsem žila a pracovala v Londýně. Angličtinu jsem aktivně používala od dětství díky softballu, protože většinu sezón byli součástí našeho týmu i zahraniční hráčky nebo trenéři. Zkušenosti s vedením dětí mám z role asistenta trenéra a druhým rokem také jako lektorka AJ.
Baví mě většina míčových sportů a plavání jak individuální, tak v dětském kroužku se synem. Mám ráda životní příběhy v knížkách, filmech, článcích, ale nejvíc ty naživo vyprávěné.
Anglický jazyk
medailonek
Tobiáš Max Balaš
Soustředím se hlavně na doučování matematiky, ale rád vyučuji i češtinu a angličtinu. Jsem student osmiletého gymnázia v Praze v maturitním ročníku, v minulosti jsem se účastnil několika matematických olympiád. Složil jsem mezinárodní jazykovou zkoušku CAE.
Hraju závodně tenis, rád také hraju na kytaru, čtu a programuju.
Anglický jazyk
Český jazyk
Matematika
Příprava na přijímací zkoušky
medailonek
Adéla Petrachová
Jsem v maturitním ročníku osmiletého gymnázia Opatov v Praze. Mým velkým koníčkem jsou jazyky, především angličtina a francouzština. Chtěla bych je studovat na vysoké škole Pedagogické. O angličtinu se zajímám již od dětství. Mám osobní zkušenost s Cambridge zkouškami. Na základní škole jsem již složila své první Cambridge zkoušky - Starters, Movers a Flyers a v roce 2021 jsem složila jazykovou zkoušku FCE (B2).
Miluji hudbu a sport - ráda zpívám, hraji na různé hudební nástroje a často běhám a cvičím.
Anglický jazyk
Český jazyk
Matematika
Příprava na přijímací zkoušky
medailonek
Max Bažant
Studuji třetí ročník osmiletého gymnázia Písnická v Praze. Mám za sebou studium na střední škole v Americe v New Jersey. V primě a sekundě jsem vyhrál okresní kolo v matematické olympiádě.
Ve volném čase nejraději trávím čas s rodinou a kamarády, programuji a sportuji, přičemž ze sportu se nejvíce věnuji tenisu.
Anglický jazyk
Český jazyk
Matematika
Kroužek programování