Přihlásit se
medailonek
Ing. Kristýna Fricová
Angličtinu učím již 11. rokem. Mám zkušenost jako učitelka AJ na 1. i 2. stupni ZŠ, asistentka lektora v anglické školce jazykové školy British Council, lektorka na anglických táborech a dále také jako lektorka individuálních kurzů pro děti i dospělé. Vystudovala jsem magisterský obor v anglickém jazyce, složila mezinárodní jazykovou zkoušku CAE. Sama jsem si vztah k angličtině prohloubila především díky jazykovým pobytům v Anglii.
Nejradši mám, když můžeme dceru vzít do krosničky a spolu s manželem se projít po hřebeni hor či si s kamarády na společném víkendu na chalupě zahrát volejbal.
Anglický jazyk
medailonek
Ing. Lucie Smetanová
Během studia mezinárodního obchodu na Vysoké škole ekonomické jsem měla možnost studovat několik předmětů v anglickém jazyce a složit mezinárodní jazykovou zkoušku Business English Certificate Vantage. V letech 2018-2019 jsem žila a pracovala v Londýně. Angličtinu jsem aktivně používala od dětství díky softballu, protože většinu sezón byli součástí našeho týmu i zahraniční hráčky nebo trenéři. Zkušenosti s vedením dětí mám z role asistenta trenéra a druhým rokem také jako lektorka AJ.
Baví mě většina míčových sportů a plavání jak individuální, tak v dětském kroužku se synem. Mám ráda životní příběhy v knížkách, filmech, článcích, ale nejvíc ty naživo vyprávěné.
Anglický jazyk
medailonek
Tobiáš Max Balaš
Soustředím se hlavně na doučování matematiky, ale rád vyučuji i češtinu a angličtinu. Jsem student osmiletého gymnázia v Praze v předmaturitním ročníku, v minulosti jsem se účastnil několika matematických olympiád. Složil jsem mezinárodní jazykovou zkoušku CAE.
Hraju závodně tenis, rád také hraju na kytaru, čtu a programuju.
Anglický jazyk
Český jazyk
Matematika